UMYJEMTO s.r.o.

Poskytujeme službu odstranění graffiti pro vlastníky a správce nemovitostí, pro správu státního majetku, kraje, města a obce.

mmcité 1 a.s.

Už více než dvacet let mění tyto výrobky tvář našich měst díky drobným prvkům.

COMING Plus a.s.

Vodící a výstražné prvky pro zrakově postižené COMCON

BAREL CYCLES

Značka jízdních kol Barel Cycles se zaměřuje na návrh a stavbu městských pánských a dámských kol. Zvláštností našich jízdních kol je použití planetových převodovek místo klasických přehazovaček. Jejich hlavní výhodou je odolnost vůči nečistotám – převodovka je zapouzdřena – schována v náboji.

APEX® spol. s r. o.

TYFLOSET® tvoří soubor statických a mobilních elektronických prostředků pro orientaci a informování nevidomých a slabozrakých.

Stop nedopalkům

Vyrábíme pouzdro na cigarety s popelníkem, vše pro čisté město.

DOG production s.r.o.

Psí pisoár slouží ke směrování psí moči na jedno, předem vymezené místo.

Fedog

Díky papírovým sáčku na psí exkrementy mohou majitele psů velice jednoduše a bez přímého kontaktu "uklidit" po svém psu.

3D Communication, s.r.o.

IoT(Internet věcí), Telekomunikace a ICT - Tvoříme inovativní a chytrá řešení. Baví nás nové technologie a své nadšení vždy zúročíme ve prospěch zákazníka. Jsme připraveni připravit celý projekt od konzultace přes vývoj a návrh řešení až po konečnou realizaci s následnou správou a servisem. Náš team dokáže zároveň profesionálně připravit komplexní řešení v oblasti dodávky, správy a implementace mobilních, fixních, datových a ICT služeb. Dokážeme optimalizovat stávající náklady a zefektivnit nejen firemní komunikaci. Vyvíjíme vlastní chytré řešení do produktů a služeb přispívající k čistotě a bezpečnosti našich měst.

Web pro Vás

Hlavním předmětem podnikání je tvorba webových stránek a jejich propagace. I pro nadační fond Čisté město zajišťujeme celou správu webu.

LWi s.r.o.

Mobilní aplikace, která nahradí tištěné materiály, mapu i programy akcí, provede turisty a ušetří náklady.

IVIMEDIA, s.r.o.

Představujeme první systémové řešení pro sdílenou komunikaci odborů měst a obcí. Umožňuje jakémukoliv odboru, dostat důležité informace přímo, kdykoliv a k daleko většímu počtu lidí než dosud.

BodyID

Bezpečněji s BodyID. Kvalitní a odolné identifikační náramky BodyID pro celou rodinu. Štítek na náramku je laserem značený. Vhodné na všechny aktivity po celý rok, do všech prostředí.

Astera G

Hlavním předmětem podnikání je výroba papírových obalů, tisk a vydavatelská činnost.