Velmi si vážíme spolupráce a podpory. Mnohokrát děkujeme společnostem Temify, Koberce K+K, Geflor, Statech,VAFO PRAHA a Biotice Bohemii za finanční dar, kterým významně přispěly čistotě na Olympijském parku v Pardubicích a městské části Praha 4.

TEMIFY s.r.o.

V jednoduchosti je krása, zajišťujeme kancelářské aplikace, kompletní řešení ICT a mnoho dalšího. Tímto velmi děkujeme za finanční dar, kterým společnost TEMIFY s.r.o. pomohla zajistit čistotu olympijského parku v Pardubicích a městskou část Prahy 4. DĚKUJEME.

 

KOBERCE K+K & PODLAHY GEFLOR

Již více než 20 let je naším krédem nabízet zákazníkům nejen zajímavé ceny, ale také laskavost a odbornost našeho personálu.

Gerflor je francouzská společnost s kvalifikací v několika oborech jako je stavebnictví, sport, doprava a bydlení.

Tímto velmi děkujeme za finanční dar, kterým společnosti KOBERCE K+K a PODLAHY GEFLOR pomohly zajistit čistotu olympijského parku v Pardubicích a městskou část Prahy 4. DĚKUJEME.

 

STATECH ... bezpečně do výšky

Prodáváme, pronajímáme a opravujeme pracovní plošiny nůžkové, plošiny kloubové, přívěsné a na automobilových podvozcích. V našem prodejním a pronájemním programu najdete plošiny s výškou od 6-70m a s nosností od 136 do 1140 kg. Tímto velmi děkujeme za finanční dar, kterým společnost STATECH pomohla zajistit čistotu olympijského parku v Pardubicích a městskou část Prahy 4. DĚKUJEME.

 

BIOTIKA BOHEMIA

Je schváleným distributorem léčiv v České republice. Biotika Bohemia je výhradní distributor léku SorbectaTímto. Velmi děkujeme za finanční dar, kterým společnost BIOTIKA BOHEMIA pomohla zajistit čistotu olympijského parku v Pardubicích a městskou část Prahy 4. DĚKUJEME.

VAFO PRAHA s.r.o.

Vývoj, výroba a distribuce super-prémiových krmiv pro psy, kočky a hlodavce.Velmi děkujeme za finanční dar, kterým společnost VAFO PRAHA s.r.o. pomohla zajistit čistotu olympijského parku v Pardubicích a městskou část Prahy 4. DĚKUJEME.

Alpine Pro, a.s.

Ryze česká společnost Alpine Pro v roce 2014 oslavila 20 let od svého založení. Za tu dobu se zvládla stát lídrem na českém trhu s outdoorovým oblečením a doplňky, své místo našla i na zahraničních trzích.

Děkujeme za podporu společnosti ALPINE PRO, a.s. které také není lhostejné problematika čistoty prostředí ve kterém žijeme. Společnost fondu darovala zboží v hodnotě 3000 Kč.

ITALINOX, s.r.o.

Partner, který nerezaví. Nová dimenze ve světe nerezové oceli. Nerezové materiály, velkoobchod s nerezovou ocelí.  

P. DUSSMANN, spol. s r.o.

Zabýváme se správou a pronájmem budov včetně poradenství. Nabízíme úklidové, bezpečnostní, či recepční služby a protipožární ochranu.  

NAKLADATELSTVÍ Krásná paní

Lunární kalendář Krásné paní 2016.  

Super poster s.r.o.

Je první specializovanou společností na velkoformátovou venkovní reklamu - reklamní plachty, tzv. superpostery.  

SPECION, s.r.o.

Laboratorní a zkušební technika  - činnost v oboru dovozu a servisu špičkové přístrojové techniky renomovaných výrobců.  

Veskom, s.r.o.

Specializujeme se na tepelná čerpadla, kompresory, chlazení a vytápění. Zajistíme komplexní služby od poradenství po spuštění.  

CZ-Building group a.s.

Nabízí profesionální dodávky zemních prací, demolicí, výstavby komunikací, kanalizačních systémů, melioračních prací, budování hrází a recyklaci materiálů.  

RUPEXIM s.r.o.

Společnost Auto RUPEXIM je především multiznačkovým autorizovaným servisem a prodejcem vozidel bez omezení značky.  

Čerpací stanice Gulf

Na čerpací stanici Gulf v Praze nabízíme výhradně kvalitní paliva s aditivem, které zaručují Vašemu motoru čistotu, vyšší efektivitu a nižší spotřebu paliva.  

GT Energy s.r.o.

Již od roku 1997 se zabýváme úsporami energie a dodávkami úsporných technologií. Našim zákazníkům jsme dodali více než 10 000 tepelných čerpadel pro vytápění, ohřev teplé vody, chlazení a využití odpadního tepla.  

Autosalon Klokočka Centrum a.s.

Autorizování prodej a servis vozů značek Audi, Volkswagen, ŠKODA a Kia. Prodej ojetých, zánovních a předváděcích vozů. Prodej a montáž autopříslušenství a zabezpečení. Služby pneuservisu, měření emisí a přípravu na STK.

 

P + P, spol. s r.o.

DOVOZ OVOCE A ZELENINY export a import ovoce a zeleniny, dodávky velkoobchodním odběratelům a kompletní služby dodávek do řetězců supermarketů.  

SAPELI

SAPELI je největším a historicky také nejstarším výrobcem dveří v Česku. Naše úspěchy jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě bez jakýchkoli kompromisů.  

COM-TIP

Profíci na provoz a správu tepelných zařízení. Společnost COM-TIP se sídlem v Praze. Jsme rádi, že jsme uzavřeli partnerství a že i jim záleží na městech bez nedopalků.